Uudised

Sügis 2018

JÜRI GÜMNAASIUMI VILISTLASED ÕPETAVAD NOORI RAHA KÜSIMA JA TOETAVAD SPORTLIKE EESMÄRKIDE POOLE PÜÜDLEMIST!

27.08.2018

Jüri gümnaasiumi tegusad vilistlased tahavad hea seista ka selle eest, et tulevane põlvkond saaks elus hästi hakkama ja rahapuudusel ei jääks tublidel noortel sportlastel eneseteostusse lünka sisse.
 
Vilistlaskogu tegevuste hulgas on tähtsal kohal spordistipendiumid, mida tänavu neljandat korda välja anti. Sel korral anti kuus stipendiumi kogusummas 7000 eurot. Suurima, 3000-eurose stipendiumi, pälvis lestaujuja Johanna Johanson. Ujuja Robin Aloe ja jooksja Kristian Otlot said 1250 ning ratsutaja Joanna-Britt Metsar, batuudihüppaja Keitlyn-Merit Sepp ja JK Tallinna Kalev Jüri/Rae Spordikool said 500 eurot.
 
Nelja vooru peale on JG VIL! koostöös Veixi rattatiimi liikmete ja toetajatega andnud 22-le stipendiaadile kokku 16 670 eurot. Stipendiaatide hulgas on nii kergejõustiku, korvpalli, vibuspordi, laskesuusatamise, lestaujumise, ujumise, golfi, ratsutamise, jalgrattaspordi kui ka jalgpalli tulevikulootusi.
 
LOE EDASI 2018. aasta augustis ilmud Rae Sõnumite artiklist, mille leiad lingilt: http://www.raesonumid.ee/Haridus/jueri-guemnaasiumi-vilistlased-opetavad-noori-raha-kuesima-ja-toetavad-sportlike-eesmaerkide-poole-pueuedlemist

Üles