Meist

Ettevõttest

Hansaviimistluse OÜ-le panid 2000. aastal aluse kogenud Eesti ehitusettevõtjad. Pikaajalised kogemused ehitusturul annavad meile eelise – tunneme hästi ehitussektorit, selle võimalusi ja piiranguid. Tänu sellele on meie lubadused alati kattega.

Hansaviimistlus peab lugu headest spetsialistidest ning usaldus on vastastikune. Keskmine Hansaviimistluses töötatud aeg on 8 aastat. Tänu usaldusväärsele meeskonnale oleme suutnud ellu viia mitmeid olulisi projekte ning kasvatanud (oluliselt) ettevõtte käivet.

Missioon

Usaldusväärse, kokkuhoidva ja kõrgelt motiveeritud meeskonna ning hästi organiseeritud tööprotsessi abil pakkuda kiiret, efektiivset, tähtaegset ja kvaliteetset ehitustööde teenust.

Visioon

Saame hakkama ka kõige keerukamate ehitustöödega!

Väärtused

Usume, et nii nagu meie, hoolivad ka meie kliendid teenuse nõuetelevastavusest, ohutuse järgmisest, legaalsusest ja kvaliteedist. Need on argumendid, mis tagavad Hansaviimistlusele jätkuva edu ning kindlustunde homse ees.

Hansaviimistluse arendus HANSAMAJA

Sportlik meeskond

Meie meeskond on alati lugu pidanud ühistest ja sportlikest ettevõtmistest. Oleme oma inimestega osalenud edukalt mitmetel võistlustel, samuti oleme aastate lõikes toetanud erinevaid spordiprojekte. Hindame kõrgelt värskes õhus koosveedetud aega. Allolev galerii on selle elavaks tõestuseks.

Üles