Uudised

Sügis 2016

Hansamaja tutvustav lõik Aeroci uudiskirjas

30.11.2016

Aeroci novembrikuu uudiskirjas ilmus lõik Hansaviimistluse omaarenduse Hansamaja kohta.

Hansamaja välisseinad laotakse massiivsetest, kuid kergetest Aeroc EcoTerm Plus 375 plokkidest. Tootja on öelnud, et seinaplokid võimaldavad ehitada ühekihilise soojapidava välispiirde ilma täiendavaid soojusisolatsioonimaterjale kasutamata. 

Aeroci uudiskirjaga on võimalik tutuvuda siin.

Hansamaja sai nurgakivi

17.10.2016

14. oktoobril 2016 panime Hansaviimistluse uuele oma arendusele, mis kannab nime Hansamaja, nurgakivi. Hansamaja asub Lagedi alevikus aadressil Jaama 10/1 ja 10/2. Tegemist on juba kolmanda Hansaviimistluse oma arendusega.

Tänasime koostööpartnereid: Verso Pank, Geb Projekt, Hektolan OÜ, EMPAI, Kristo Peerna, Pille Põldsam ja muidugi tunnustasime parimaid ja tublimaid töötajaid- Aleksander Jegorov, Erik Järve, Rünno Pusa, Arnold Jürisalu ning projektijuhte, kes aitavad ettevõtte tegevusstrateegiat ja juhtimisotsuseid igapäevaselt ellu viia- Kulno, Andrus ja Merilyn. 

Kinkisime tublidele ja headele Hansaviimistluse sõpradele paleti, millele on graveeritud tänusõnad ja nurgakivi andmed ning mille peale on liimitud 300aastane murupeal pätsitud tellis, meenutamaks ehituse traditsioone ja rõhutamaks ehitise pikaajalisust st ehitaja vastutust- meie tegevus jätab pikaks ajaks jälje meie elukeskonda. 

Täname kõiki, kes nurgakivi panekul osalesid!

Hansamaja kohta leiate rohkem infot aadressil: www.hansamaja.ee

Üles